Зробити це можна через електронний кабінет абітурієнта до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).
Намагатися подати заяви у перший день ― не обов’язково, заспокоюють у МОН, адже це ніяк не впливає на участь у конкурсному відборі, однак й не варто відкладати цю важливу справу на останній момент.
Кожен абітурієнт має змогу подати до 5 заяв на бюджет у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які він подається. Щодо кількості поданих заяв на контракту форму навчання ― обмеження відсутнє.
У кожній заяві, поданій на бюджет, слід обов’язково встановити її пріоритетність ― від 1 до 5, де 1 ― найвища пріоритетність, а 5 ― найнижча. Встановлення пріоритетності ― важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.
Важливо: після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету буде вже неможливо, тому МОН закликає уважно перевіряти, чи всі дані в е-кабінет завантажено коректно.
Перед тим, як подавати заяву, Міністерство рекомендує оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали .
Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть на сайтах або . Заплановано, що інформацію оновлюватимуть щодоби.
Більше ― на