Відбувся черговий етап реалізації колективного міжнародного проєктуAGILE: Higher education resilience in refugee crises: forging social inclusion through capacity building, civic engagement and skills recognition / «Стійкість вищої освіти до криз біженців: формування соціальної інтеграції через нарощування потенціалу, громадянську участь та визнання навичок» (Project number: 2022-1-FR01-KA220-HED-000087334). Цей проект фінансується Європейською Комісією.
У рамках реалізації колективного міжнародного проєктуAGILE: Higher education resilience in refugee crises: forging social inclusion through capacity building, civic engagement and skills recognition / «Стійкість вищої освіти до криз біженців: формування соціальної інтеграції через нарощування потенціалу, громадянську участь та визнання навичок» 8 березня 2024 року у Національному університеті “Львівська політехніка” проведено фокус-групу на тему: «Оцінка потенціалу соціальної роботи в процесі адаптації внутрішньо переміщених осіб на новому місці, зокрема, з використанням можливості навчання дорослих». Захід мав на меті виявлення потенціалу соціальної роботи у процесі адаптації внутрішньо переміщених осіб на новому місці, з використанням можливості навчання дорослих.
Організаторами і учасниками заходу були викладачки кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук – доценткаЛілія Клос, професоркаЛариса Климанська, старша викладачкаГалина Герасимта доценткаМарта Козак, які провели із залученням внутрішньо переміщених осіб, що навчаються на курсах підвищення кваліфікації за спеціальністю«Соціальна робота»у Національному університету «Львівська політехніка».
Тематика фокус-групової дискусії стосувалася оцінки потенціалу соціальної роботи в процесі адаптації вимушено переміщених осіб на новому місці, зокрема з використанням можливостей освіти дорослих. Також обговорювали проблеми взаємодії з місцевим населенням, емоційний стан ВПО, доступ до необхідних послуг та ресурсів.


