Оля Рибенчук офіційно завершила навчання за бакалаврською програмою «Інтернет речей» на кафедрі комп’ютеризованих систем автоматики Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки і ділиться своїми враженнями:
– За ці 4 роки було дуже багато подій, проєктів, викликів і просто неймовірних можливостей. Одним із перших і найпам’ятніших досвідів була участь нашої студентської команди MEVA на TAC Challenge 2022 у місті Тау, Норвегія.
Також мала нагоду побувати на низці технічних конференцій: Hardware Pioneers у Лондоні, Hannover Messe в Німеччині, IT Arena у Львові, EduTech, FinTech, і навіть WAF у Сінгапурі.
Вдячна за знайомство із надзвичайно відкритими й мотивуючими робототехнічними командами в Стамбулі – BAUROV та ITU ROV, з якими обмінялися досвідом.
Разом із командою брали участь у хакатонах, таких як Rebuild Ukraine Hackathon, Schneider Go Green Challenge, та змагались у Porsche Student Competition у Празі.
Варто також згадати справді натхненне стажування у Field Group у Тронгеймі, чудовий досвід роботи й поширення мого робототехнічного досвіду в SoftServe, а також зовсім недавній період – стажування та написання бакалаврської роботи за темою «Інтеграція роботизованого маніпулятора з чотириногим роботом» в CERN у Швейцарії.
Це були дуже активні, продуктивні й насичені 4 роки. Я щиро вдячна за всі ці можливості, за надихаючі знайомства, за знання, досвід і підтримку, які я отримала впродовж навчання!
Сподіваюсь, попереду ще багато цікавого!
Добірка світлин – на .