Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 р. № 1286 з 1 листопада 2017 року до 31 жовтня 2018 року користувачам Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки та локальної мережі Університету надано доступ до бази даних .
Scopus – найбільша база анотацій та цитованості рецензованих наукових видань із вбудованими інструментами моніторингу, аналізу та візуалізації. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у сферах науки, технології, медицини, соціальних наук, мистецтва та гуманітарних наук.
Науково-технічна бібліотека пропонує добірку посилань на матеріали та ресурси, які допоможуть використовувати Scopus з максимальною користю для роботи.
- Посібник користувача платформи Scopus ().
- Вебінари: з (англ.) та в Scopus (англ.).
- Актуальні журналів та конференцій, що індексовані в Scopus.
- Відео лекція з (англ.), з (англ.).
- коригування авторського профілю в Scopus.
- У разі виникнення питань щодо коригування бібліографічної інформації з окремих публікацій у Scopus (англ.): BDcontenthelpdesk@elsevier.com.
- У разі відсутності в Scopus публікацій з індексованих, відповідно до актуального списку, джерел Scopus (англ.): bd-scm@elsevier.com, BDcontenthelpdesk@elsevier.com.
- У разі виникнення технічних проблем щодо відображення сторінок, відсутності доступу: nlinfo@scopus.com.
Індексація журналів/конференцій в Scopus
- щодо принципів індексації наукових видань у Scopus (англ.).
- онлайн Scopus Title Evaluation Platform (STEP). За наданим заявці номером з цього ж посилання також можна відстежувати статус запитів.
- Питання щодо індексування журналів: titlesuggestion@scopus.com.
- в Scopus: оптимізація процесу подання заявок на включення до Scopus для редакторів та видавців (англ.).
Доступ до бази даних Scopus можливий в електронному і гібридному читальних залах студентської бібліотеки (вул. Митрополита Андрея, 3, IV поверх, кімнати 404 і 405) або з будь-якого комп’ютера локальної мережі Національного університету «Львівська політехніка».